Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі

Автор: TTT22 от 19-03-2024, 11:59, просмотров: 31

0 Название: Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі
Автор: Чіп Хіз, Ден Хіз (Chip Heath, Dan Heath)
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Год: 2018
Страниц: 320
Язык: українська
Формат: PDF, djvu
Размер: 32,94 Мб

Досить витрачати масу часу та зусиль на прийняття рішень!
Чому іноді нам досить легко зробити вибір, а іноді цей процес перетворюється на майже нездійсненну місію? Часом ми тягнемо кота за хвіст, відкладаючи прийняття рішення на завтра, зважуємо «за» і «проти», піддаємося сумнівам, що витісняють логічні розмірковування. Або ж навпаки - рубаємо з плеча, а потім довго ліквідуємо наслідки подібних необдуманих вчинків. Знайомо? З цією книжкою ви перетворитеся на справжній генератор прийняття найкращих рішень, які допоможуть налагодити кар'єру, особисті стосунки та загалом поліпшать життя. Адже часом від правильного рішення, прийнятого в потрібний час, залежить дуже багато. Брати Хізи пояснюють, як рухатись, оминаючи міни, що їх закладає наш ірраціональний мозок, і тим самим покращити свої шанси на досягнення хороших результатів.

Категория: Психология

 

Визначте свій IQ

Автор: TTT22 от 19-03-2024, 11:57, просмотров: 35

0 Название: Визначте свій IQ
Автор: Ганс Юрген Айзенк
Изд-во: «КМ-БУКС»
Год: 2018
К-во стр.: 208
Язык: українська
Формат: PDF / djvu
Размер: 6,95 Мб

Пізнайте глибини свого інтелекту

Ще давньогрецькі мудреці говорили: «Пізнай себе — і ти пізнаєш світ». І хоча здобуті знання не завжди догідні та корисні, більшість людей виявляють неабиякий інтерес до власної персони, намагаються отримати щонайповнішу інформацію про свої риси характеру, здібності, темперамент, інтелект і навіть комплекси. Ця книга дасть змогу кожному, хто дотримуватиметься наведених у ній інструкцій, доволі точно оцінити свій ІQ

Категория: Психология

 

Говорити легко та невимушено. Як стати приємним співрозмовником

Автор: TTT22 от 6-03-2024, 11:22, просмотров: 35

0 Название: Говорити легко та невимушено. Як стати приємним співрозмовником
Автор: Керол Флемінґ
Изд-во: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Год: 2021
Страниц: 240
Язык: украинский
Формат: PDF
Размер: 97,5 Мб

• Прості стратегії ефективної комунікації
• Кваліфікований логопед та тренер з мовних технік
• Мінімум теорії, максимум практичних завдань

У спілкуванні не існує навички важливішої за так звану бесіду «ні про що». Та чому, коли потрібно розпочати легку, невимушену бесіду з незнайомцем, у нас одразу зникають слова? Так, усі ми любимо слухати. Але не вміємо доладно говорити.

Категория: Психология

 

Закони переможців. Як здійснити cвої мрії

Автор: TTT22 от 9-02-2024, 13:10, просмотров: 52

0 Название: Закони переможців. Як здійснити cвої мрії
Автор: Бодо Шефер
Изд-во: Видавництво Старого Лева
Год: 2023
К-во стр.: 288
Формат: pdf, djvu
Размер: 16,70 Мб
Язык: Українська

Чому в однакових умовах хтось живе нудно й вважає себе посередністю, а хтось — постійно вдосконалюється і завжди досягає бажаного? Як самому створити для себе таке життя, про яке мрієш? Тут немає сек­рету: треба просто стати переможцем, і багатьом людям це вдається. Вони змогли розвинути свої сильні сторони, здолати шлях переможця, шлях до успіху й особистої свободи. І Бодо Шефер допоможе пройти цей шлях, до того ж дуже продуктивно, бо має чималий досвід: сам збанкрутував, коли йому було 26 років, а вже через 4 роки жив із відсотків від власного капіталу. Один із перших його семінарів відвідало лише п’ятеро осіб, а за короткий час почали приходити тисячі.
Книжка Бодо Шефера надихає не здаватися, працювати над собою і не боя­тися помилок, щодня самому малювати картину свого життя. Бо життя ж надто коротке, щоби бути ніким, тож краще бути переможцем.

Категория: Психология

 

Як бути впевненим у собі – Анна Барнс

Автор: TTT22 от 21-01-2024, 02:11, просмотров: 607

0 Название: Як бути впевненим у собі
Автор: Анна Барнс
Изд-во: «Фабула»
Год: 2017
Стр.: 160
Формат:pdf
Размер: 111.35 Мб
Язык: українська

Упевненість не виникає сама по собі і потрібен час для того, щоб виховати її. Якщо у вас не завжди виходить почуватися спокійним та врівноваженим, ця книжка — те, що вам треба. Нескладні поради, мотивуючі висловлювання й думки відомих людей, що зібрані на сторінках цієї книжки, дадуть шанс здолати будь-які перешкоди й виховати впевненість у собі.

Категория: Психология

 

Прокачай свій мозок! Цікаві вправи для тренування

Автор: TTT22 от 3-11-2023, 16:24, просмотров: 91

0 Название: Прокачай свій мозок! Цікаві вправи для тренування
Автор: Ґарет Мур
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Год: 2020
Страниц: 192
Язык: українська
Формат: PDF / djvu
Размер: 11,63 Мб

• Ас логічних головокруток і техніки мозкового штурму
• Продано понад 1 млн примірників
• Перекладено 29 мовами
Стати генієм… за 40 днів
Ви — це ваш мозок. І він чекає, коли ви зможете використати весь його потенціал. Ідеальна нагода — влаштувати 40-денний марафон «мозкового штурму». Персональний тренер з інтелектуальної прокачки Ґарет Мур підготував круті вправи на всі «групи м’язів». День за днем, крок за кроком долайте невеликі, прості етапи, які ґрунтуються на найновіших наукових досягненнях і вчать сповна використовувати вроджені здібності. Складайте власний графік тренувань і займайтесь у вільний час! Бо для розв’язання деяких завдань вам знадобиться не один день…

Категория: Психология

 

Терапия принятия и ответственности для лечения депрессии (2021)

Автор: sun от 18-10-2023, 20:12, просмотров: 92

0 Терапия принятия и ответственности для лечения депрессии (2021)Название: Терапия принятия и ответственности для лечения депрессии
Автор: Зеттл Р.
Издательство: Диалектика
Год: 2021
Размер: 44 mb
Формат: PDF
Страниц: 530
Язык: Русский

Книга "Терапия принятия и ответственности для лечения депрессии" - руководство современного психотерапевта, рассматривающая модель АСТ как современный способ эффективного лечения депрессии. В данном руководстве описаны общие сведения по депрессии, патогенные психические процессы при депрессивных расстройствах, детально охарактеризованы пошаговые инструкции концепции терапии. Большое количество приложений позволяет более детально разобраться в методе и приводит необходимые анкеты (оценка личных и жизненных ценностей и другие), упражнения, например, осознанное дыхание, наблюдение пациента за своими мыслями, в отдельном приложении представлен дневник регулирования настроения для пациента. Книга "Терапия принятия и ответственности для лечения депрессии" ориентирована на психологов, психотерапевтов.

Категория: Психология

 

Роджер Сайп - Розвиток мозку. Як читати швидше, запам'ятовувати краще та досягати мети

Автор: TTT22 от 12-04-2023, 23:25, просмотров: 134

0 Название: Розвиток мозку. Як читати швидше, запам'ятовувати краще та досягати мети
Автор: Роджер Сайп
Изд-во: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Год: 2019
Страниц: 240
Язык: українська
Формат: PDF, djvu
Размер: 83,61 Мб

Качаєте м’язи? А мозок? Це ж наш найголовніший «м’яз». Тренування мозку здатне привести вас до успіху практично в будь-якій сфері життя: професійній, фінансовій, родинній, громадській тощо. Добре, думаєте ви. А де шукати тренажер для мозку? Ви вже тримаєте його в руках! Потроєння вашої спроможності запам’ятовувати інформацію. Читання у два, три чи навіть чотири рази швидше, ніж раніше; окреслення цілей, які самі підштовхують вас до своєї реалізації, та використання часу таким чином, що дає змогу досягати усього насправді важливого, — це здається неможливим, чи не так?

Категория: Психология

 

Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування

Автор: TTT22 от 12-09-2022, 11:21, просмотров: 185

0 Название: Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування
Автор: Кевін Горслі
Изд-во: «Наш Формат»
Год: 2020
Страниц: 128
Язык: українська
Формат: PDF
Размер: 52,76 Мб

Автор этой книги все детство и юность страдал дислексией. Но уже через 10 лет после окончания школы побил мировой рекорд по запоминанию первых десяти тысяч цифр числа Пи. С помощью предлагаемых инструментов Горсли, стратегий и упражнений по тренировке памяти, вы не только сможете работать более эффективно и креативно, но и поднимете уровень своей эрудированности. Горсли предлагает свою методику тренировки внимания и сосредоточенности, которая поможет превратить безликую информацию в хорошо структурированные данные, которые останется в вашей голове надолго.

Категория: Психология

 

Доктор, почему Гарри Поттер? Персонажная психология в жизни

Автор: shurapopov от 5-09-2021, 13:11, просмотров: 326

0 Доктор, почему Гарри Поттер? Персонажная психология в жизниНазвание: Доктор, почему Гарри Поттер? Персонажная психология в жизни
Автор:Юрий Вагин
Объем: 200 стр.

Наверно, нет сейчас человека, который никогда даже не слышал об авторе Джоан Роулинг и ее цикле книг о мальчике-волшебнике Гарри Поттере. Мое мнение об этих книгах – они прекрасны и волшебны, их можно не только с удовольствием читать, но и использовать для работы над собой и своими отношениями с другими людьми. Так как темы, раскрытые в этих текстах, – любовь, дружба, верность, смелость, одиночество, предательство, жертвенность, несправедливость – актуальные всегда и для всех.

Категория: Психология

 
Назад Вперед