Кохання живе три роки

Автор: TTT22 от 15-11-2023, 16:30, просмотров: 18

0 Название: Кохання живе три роки
Автор: Фредерік Беґбедер
Изд-во: КМ-БУКС
ISBN: 978-617-7535-00-2
Год: 2017
К-во стр.: 192
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 5,3 Мб

Книга «Кохання живе три роки» Фредеріка Беґбедера – захоплива, не полишена гумору розповідь від французького письменника, який намагався осмислити природу любові. Останнє він робив через призму своїх персонажів, що попри свою неоднозначність, не залишають до себе байдужими, викликаючи емпатію чи антипатію. Все залежить лише від читача, що відкриє цю книгу та спробує дізнатись відповідь на головне питання: скільки живе кохання, та чи може воно бути вічним? Головним героєм історії Беґбедера є Марк Марроньє – успішний журналіст, що знався на світській хроніці. Він мав тверде переконання в тому, що кохання є лиш біохімією, викидом гормонів, що рано чи пізно покидають людину. Так, на його думку, й помирає кохання, адже жодні його стосунки не тривали довго. Він мав все, щоб вважатись успішною людиною – будинок, непогані кар’єрні перспективи та цілі на майбутнє. Його черговий роман з дівчиною добігає свого завершення, коли він закохується в іншу. Проте щось в героєві змінилось, адже він не певен, чи не завершиться його чергова інтрига так само швидко, як і почалась. Ось він уже в нових стосунках, які скоро триватимуть три роки, й переконання героя матимуть жорстку перевірку на міцність, що автор змальовує дуже іронічно. Якщо ви шукаєте легку книгу, яка зможе вас розсмішити, водночас змусивши замислить над важливими питаннями, то бестселер французького письменника вам неодмінно сподобається.

Категория: Художественные

 

Кімната чудес - Жульєн Сандрель

Автор: TTT22 от 4-11-2023, 16:59, просмотров: 16

0 Название: Кімната чудес (La chambre des merveilles)
Автор: Жульєн Сандрель
Изд-во: Х.: «КСД»
Год: 2019
К-во стр.: 192
Формат:pdf/djvu
Размер: 4,98 Мб
Язык: українська

Це був звичайний робочий ранок. Тельма — директор з маркетингу у великій косметичній компанії, і кар'єра для неї найважливіша. Їй ніколи було слухати сина-підлітка Луї. А він хотів поділитися найважливішим: Луї уперше закохався. Але робота попри все. Робота, яку незабаром вона зненавидить і з якої звільниться, бо її єдиний син потрапив під колеса вантажівки і опинився у комі. Якщо протягом місяця він не прийде до тями, його відключать від апарату підтримки життєдіяльності. Проте Тельма відчуває, що він все чує, і що надія є. Та й Тельма почувається винною у тому, що сталося. Луї — найдорожче, що в неї є. Тільки диво може повернути його до життя… У кімнаті сина жінка знаходить його щоденник. У ньому — список мрій Луї. Усе, що він хотів би зробити у своєму житті. Тельма має здійснити їх усі — це єдине, що вона може зробити для сина…

Категория: Художественные

 

Вибір - Едіт Еґер

Автор: TTT22 от 24-10-2023, 10:11, просмотров: 23

0 Название: Вибір. Прийняти можливе
Автор: Едіт Єва Еґер
Изд-во: Кишинів: ООО КОА
Год: 2016
Стр.: 248
Формат:pdf/djvu
Размер: 37,27 Мб
Язык: українська

Еґер потрапила до Аушвіцу, коли їй було 16 років, там вона втратила батьків, а їй із сестрою вдалося вижити. Через кілька років після звільнення вона емігрувала до Америки, де протягом десятиліть працювала над тим, щоб зцілитись від травми.
У цій книжці історія її перебування у концтаборі та її звільнення, історія самозцілення та яку роль у цьому процесі відіграв Віктор Франкл, психотерапевт і теж вцілілий у Аушвіці, а також це історії її пацієнтів, яким вона допомогла пережити скрутні моменти.
За словами авторки, ніхто не може уникнути страждань у своєму житті, але кожен має вибір, як вийти з таких ситуацій — як жертва чи той, хто вцілів. І ця книжка про те, як дійти до такого вибору, як звільнитись від травм.

Категория: Художественные

 

Дівчина та ніч - Ґійом Мюссо

Автор: TTT22 от 21-10-2023, 13:03, просмотров: 21

0 Название: Дівчина та ніч (La Jeune Fille et la Nuit)
Автор: Ґійом Мюссо
Изд-во: Х.: «КСД»
Год: 2019
К-во стр.: 288
Формат:pdf/djvu
Размер: 19.57 Мб
Язык: українська

Історія схожа на старий клубок ниток і для того, щоб розплутати його треба прикласти деяких зусиль... Знаєш, не всі зниклі безвісті насправді зникають. Не всі злочини розкриваються. І не завжди вбивці дістають по заслузі, опиняючись у в’язниці. Надто якщо винні — підлітки. І надто якщо все це сталося чверть століття тому. Запевняю, ніхто й не згадає. Але на зустрічі випускників хтось обмовився, що школу планують трохи змінити. Передусім знести тренажерний зал… Я бачу в твоїх очах страх. А що ти бачиш у моїх? Її обличчя. І правду, яку ми давно вже поховали разом із тілом. Думали, що поховали… Злочин, який вже давно припав порохом часу та забутий усіма, тепер може розкритися?
"Не засуджуй" - "На жорстокість здатний кожен"

Категория: Художественные

 

Hidden Treasures, Quilts from 1600 to 1860: Rarely Seen Pre-Civil War Textiles from the Poos Collection

Автор: sun от 20-10-2023, 20:51, просмотров: 14

0 Hidden Treasures, Quilts from 1600 to 1860: Rarely Seen Pre-Civil War Textiles from the Poos CollectionНазвание: Hidden Treasures, Quilts from 1600 to 1860: Rarely Seen Pre-Civil War Textiles from the Poos Collection
Автор: Lori Lee Triplett, Kay Triplett
Издательство: C&T Publishing
Год: 2019
Размер: 97 Mb
Формат: EPUB
Страниц: 208
Язык: Английский

Поверните время вспять с помощью цветных фотографий и проницательных эссе о прошлом лоскутного шитья в Америке! Полюбуйтесь сотней старинных предметов мебели и текстиля, которые вы никогда раньше не видели. Посмотрите на искусную ручную вышивку и аппликации, фирменные лоскутные одеяла, красивые скатерти из цельной ткани и необычное стеганое одеяло в стиле "военный покров", которое является единственным известным образцом из Америки. Коллекция Poos, являющаяся бесценным источником для истории лоскутных одеял Америки, делится своими классическими, единственными в своем роде лоскутными одеялами.

Категория: Художественные

 

Остання камелія - Джіо Сара

Автор: TTT22 от 11-10-2023, 10:32, просмотров: 39

0 Название: Остання камелія
Автор: Джіо Сара
Изд-во: Vivat
Год: 2019
Страниц: 320
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 18,3 Мб

Англія, 1940 рік. Останній у всьому світі екземпляр камелії сорту «міддлберійська рожева» росте на території сільського маєтку в Англії. Американка Флора напередодні Другої світової війни укладає угоду зі злодієм. Її завдання — проникнути в маєток і відшукати камелію. Шлях до цієї мети виявляється сповненим одночасно радості й страху…
Нью-Йорк, наш час. Еддісон, яка працює ландшафтним дизайнером, разом із чоловіком Рексом приїжджає до того самого маєтку. Тепер цей будинок — власність Рексових батьків. Він, як і його дружина, обожнює детективні історії, тож, знайшовши в старовинному будинку альбом із засушеними квітками камелій, подружжя вирішує провести розслідування. Але ж раптом небезпека, з якою колись зіткнулася Флора, іще не минула? Чи спіткає Еддісон така сама доля, як і ту дівчину?

Категория: Художественные

 

Моя найдорожча - Ґебріел Теллент

Автор: TTT22 от 7-10-2023, 12:02, просмотров: 26

0 Название: Моя найдорожча
Автор: Ґебріел Теллент
Изд-во: Vivat
Год: 2019
Страниц: 400
Язык: українська
Формат: pdf/dос
Размер: 4,8 Мб

Драматический роман «Моя самая дорогая» скрывает множество тайн, страхов и мечтаний. Неистовая борьба за собственную свободу заставляет читателя выбросить из головы все, пока история не дойдет до конца.
Роман этот сразу же стал бестселлером The New York Times, книгой года по версии Amazon и номинантом различных премий.

Категория: Художественные

 

Солодка пісня - Лейла Слімані

Автор: TTT22 от 4-10-2023, 16:20, просмотров: 45

0 Название: Солодка пісня
Автор: Лейла Слімані
Изд-во: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Год: 2017
Страниц: 192
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 10,96 Мб

Поль і Міріам живуть у красивому будинку на вулиці д’Отвіль, що в десятому окрузі Парижа. У них двоє чудових дітей — Міла та Адам. Щаслива родина не знає фінансових труднощів, але Міріам, юрист за фахом, відчуває, що їй дуже не вистачає роботи: домашня рутина затягує жінку в незадоволеність собою. Подружжя шукає няню для своїх малюків. І, після кількох невдалих спроб, знаходить ідеальну Луїзу, яка, здається, чудово дає раду Мілі та Адаму. Луїза стає частиною їхньої сім’ї, вона полюбила цих дітей, інколи їй здається, що це — її життя, і вона боїться втратити його… Одного дня Міріам, повернувшись з роботи, застає вдома жахливу картину: її діти мертві…

Категория: Художественные

 

Ніч, коли Олівія впала - Кр. Макдональд

Автор: TTT22 от 16-09-2023, 12:22, просмотров: 48

0 Название: Ніч, коли Олівія впала
Автор: Крістіна Макдональд
Изд-во: Vivat
Год: 2021
Страниц: 416
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 17,55 Мб

Посеред ночі Ебіґейл будить телефонний дзвінок — її донька Олівія впала з мосту, мозок непоправно ушкоджений, але дівчину підімкнули до системи життєзабезпечення. Що це — випадкова необачність? Самогубство? Чи все ж таки хтось їй допоміг? До того ж дівчина вагітна, про що Ебі навіть не здогадувалася. Мати з донькою, власне, жили не дуже мирно, і їхні довготривалі сімейні таємниці поступово виринають на поверхню. Ось тільки виправляти щось уже запізно. Лишається розібратися з однією загадкою: що ж саме відбулося тієї ночі, коли Олівія впала?

Категория: Художественные

 

Мій брат, Ернест Хемінгуей

Автор: TTT22 от 16-09-2023, 12:13, просмотров: 40

0 Название: Мій брат, Ернест Хемінгуей
Автор: Лестер Хемінгуей
Изд-во: К.: «Дніпро»
Год: 1968
Страниц: 164
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 26,7 Мб

Ернест Хемінгуей – провідний письменник «утраченого покоління».
Американський письменник Ернест Хемінгуей (Гемінґвей) (1899-1961) входить до списку кращих літераторів XX століття. Він є лауреатом найпрестижніших літературних премій - Нобелівської премії (1954) і Пулітцерівської премії (1953).
Романи, повісті та оповідання Ернеста Хемінгуея є сильними мотиваторами до наповненого сенсом життя, до гостроти почуттів і емоцій. Незважаючи на складності та негаразди, письменник звертається до людей з проханням вистояти, подолати всі перепони.
Його творчість викликає захоплення і підштовхують до дій все нові і нові покоління читачів.

Категория: Художественные

 
Назад Вперед