До маяка = To the Lighthouse

Автор: TTT22 от 11-05-2023, 15:52, просмотров: 27

0 Название: До маяка (англ. To the Lighthouse)
Автор: Вірджинія Вулф
Изд-во: Знання
Год: 2017
Формат: pdf
К-во стр.: 240
Размер: 93,48 Мб
Язык: українська

“До маяка” — один із найвідоміших романів британської письменниці, яскравої представниці модерністської прози Вірджинії Вулф (1882—1941). Це п'ятий роман, написаний у 1927 році. Поруч з «Місіс Деллвей» є найвідомішим твором авторки. Цей твір певною мірою автобіографічний. Головних героїв — містера та місіс Ремзі — авторка писала зі своїх батьків. Саме вони представляють у романі два протилежних світи: чоловічий — холодний, логічний, нетерплячий — та жіночий — світ тепла, розуміння, затишку, співчуття. Попри це, роль дійових осіб у романі досить відносна, бо стиль Вірджинії Вулф незвичний, вона зображує не стільки героїв та їхні вчинки, скільки думки, ідеї, настрої, формуючи в такий спосіб нову психологічну манеру письма і задаючи орієнтири для всієї сучасної літератури.

Категория: Художественные

 

Джоджо Моєс – Збірка творів (в 5 книгах)

Автор: TTT22 от 29-04-2023, 11:14, просмотров: 28

0 Название: Один плюс один, До зустрічі з тобою та ін.
Автор: Джоджо Моєс (Джоджо Мойєс)
Изд-во: Х.: Клуб сімейного дозвілля
Год: 2016-2018
Страниц: 384+400+352+448+34
Язык: українська
Формат: pdf, djvu, fb2
Размер: 126,1 Мб

• Джоджо Моєс (Jojo Moyes) — англійська романістка, журналістка. Найвідоміший твір Моєс — «До зустрічі з тобою». Письменниця є одною з небагатьох, кому вдалось двічі виграти премію «Асоціації любовних романістів» у номінації «Любовний роман року» (вперше — в 2004 році, за роман «Заморські фрукти»; вдруге перемога Джоджо Моєс дісталась в 2011, за роман «Останній лист від твого коханого».
• В архіві переклади українською

Категория: Художественные

 

Увесь цей час (All this time)

Автор: TTT22 от 8-03-2023, 00:38, просмотров: 34

0 Название: Увесь цей час (All this time)
Автор: Рейчел Ліппінкотт, Міккі Дотрі
Изд-во: Клуб Сімейного Дозвілля
Год: 2022
Страниц: 286
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 90,16 Мб

Я не втрачу тебе знову...
• Від авторки романтичної книжки «За п’ять кроків до кохання»
Коли втратити не означає забути. І не означає відпустити...
Кайл і Кімберлі завжди були разом. До тієї ночі на випускному, коли Кімберлі вирішила жити власним життям. І для початку — вступити до омріяного університету, не озираючись на Кайла. Звичайна, здавалося б, сварка закінчилася фатально. Автомобільна аварія... Кімберлі загинула. А Кайл лишився сам на сам із почуттям провини, збайдужілий до життя, яке раптом стало таким порожнім. Повільно оговтуючись від травм, Кайл намагається змиритися з тим, що трапилося. Його турбують загадкові видіння, а життя невпинно продовжує розколюватися на «до» та «після». Та одного дня, коли Кайл вирішить, що життя зовсім втратило сенс, трапиться дещо особливе. Те, на що він уже й не сподівався весь цей час...

Категория: Художественные

 

Символ – Бессі Альва

Автор: TTT22 от 4-03-2023, 01:10, просмотров: 43

0 Название: Символ
Автор: Бессі Альва
Изд-во: К.: «Дніпро»
Год: 1972
К-во стр.: 276
Формат: pdf
Размер: 64.3 Мб
Язык: українська

У романі «Символ» (The Symbol, 1967) голлівудський матеріал представлений в новому ракурсі: в центрі оповідання - піднесення і загибель кінозірки Ванди Олівер, доля якої нагадує Мерилін Монро. Будуючи оповідь в трьох стильових планах: «Епізоди» (авторська розповідь), «Монологи» (сповіді героїні), «Діалоги» (її бесіди з лікарем-психотерапевтом), Бессі майстерно показує, як волею кіномагнатів за талановитою актрисою закріплюється «імідж» легковажної «секс-бомби», як вона позбавляється внутрішнього «я», перетворюючись в «товар», що приносить прибуток. Самотність, особисті негаразди, незадоволеність роботою штовхають Ванду на відчайдушний крок...

Категория: Художественные

 

Години - Каннінгем М.

Автор: TTT22 от 4-03-2023, 01:05, просмотров: 58

0 Название: Години
Автор: Майкл Каннінгем
Изд-во: Vivat
Год: 2017
Страниц: 224
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 82,2 Мб

У найвідомішому романі Майкла Каннінгема сплітаються долі трьох жінок — видатної англійської письменниці Вір­джинії Вулф із патріархального Ричмонда, яка намагається взятися до написання нового роману, домогосподарки Лори Браун із повоєнного Лос-Анджелеса, яка шукає шляхів утечі від домашньої рутини, і сучасної нью-йоркської редакторки Кларисси Вон. Вони живуть у різний час, у різних містах і на­віть країнах, але їх об’єднує книжка Вірджинії Вулф «Місіс Делловей» і магія часу. З кожною новою сторінкою в романі відкривається нове усвідомлення глибокого переплетення трьох різних доль. Любов складається з пережитих страж­дань, смерть здається вимученою, але чомусь — світлою…

Категория: Художественные

 

Доки не розкриється брехня - Кавагуті Т.

Автор: TTT22 от 25-02-2023, 00:00, просмотров: 54

0 Название: Доки не розкриється брехня
Автор: Тосікадзу Кавагуті
Изд-во: Клуб Сімейного Дозвілля
Год: 2022
Страниц: 208
Язык: українська
Формат: PDF
Размер: 73,93 Мб

Доки не розкриється брехня. Солодка кава - гіркі таємниці
• Міжнародний бестселер
• Нові проникливі історії від автора «Доки кава не охолоне»

Категория: Художественные

 

Бунгало - Сара Джіо

Автор: TTT22 от 24-02-2023, 23:55, просмотров: 59

0 Название: Бунгало
Автор: Джіо Сара
Изд-во: Vivat
Год: 2021
Страниц: 256
Язык: українська
Формат: PDF
Размер: 96,28 Мб

1942 рік. Доля Енн Келловей уже чітко окреслена — вона заручена з Джерардом Ґодфрі й упевнена, що буде щасливою. Але за кілька тижнів до весілля Енн вирішує разом зі своєю подругою дитинства Кітті піти на фронт медсестрою. Там, на Бора-Бора, вона зустрічає солдата Вестрі Ґріна, і їхня дружба переростає в справжнє кохання. У покинутому бунгало, де колись творив один знаний митець і яке тубільці вважали за прокляте місце, закохані створюють власний маленький світ посеред кривавих баталій. Війна закінчиться, і цим двом доведеться повернутися до колишнього життя й зробити вибір — якщо їм ніщо не завадить бути разом.
Через багато років уже бабусі Енн надходить лист від незнайомки, який повертає її в ті часи. Та чи матиме ця історія щасливий кінець?

Категория: Художественные

 

Абрикосова книгарня

Автор: TTT22 от 24-02-2023, 23:49, просмотров: 57

0 Название: Абрикосова книгарня
Автор: Ореста Осійчук
Изд-во: Наш Формат
Год: 2021
Страниц: 240
Язык: українська
Формат: PDF
Размер: 89,6 Мб

Сімейні таємниці та плетива долі крізь століття...
Це історія дитячої дружби й недитячих зрад, родинних скелетів у шафі та любові, яка крізь століття рятує життя і без спільної крові таємниче поєднує двох однофамільців.
Марія Фариняк через злидні змушена віддати сина, дев'ятирічного Михайла на виховання родичам покійного чоловіка: вуйкові Стефану, власникові книгарні, та цьоці Касі, суворій жінці, яка не рада появі чужої дитини в домі. Так починається історія Міська Фариняка, хлопчика початку ХХ століття, яка дивним чином переплітається з історією Михайла Фариняка, чоловіка початку ХХІ століття.

Категория: Художественные

 

Королева Юга. Сборник

Автор: VlaVasAf от 23-02-2023, 11:09, просмотров: 48

0 Название: Королева Юга
Автор: Артуро Перес-Реверте
Издательство: Интернет-издание
Год: 2022
Формат: fb2
Страниц: 2906
Размер: 11,4 Мб
Язык: русский


В сборник включены пять избранных произведений Артуро Перес-Реверте: "Учитель фехтования", "Фламандская доска", "Кожа для барабана, или Севильское причастие", "Королева Юга", "Осада, или Шахматы со смертью"

Категория: Художественные

 

Потрошитель. Карпатская тайна. Операция ОВЕРЛОРД

Автор: VlaVasAf от 23-02-2023, 11:08, просмотров: 40

0 Название: Потрошитель. Карпатская тайна. Операция ОВЕРЛОРД
Автор: Гоулмон Дэвид Линн
Издательство: Издательство «Э»
Год: 2017
Формат: fb2
Страниц: 2182
Размер: 10,1 Мб
Язык: русский


Лондон, 1888-й год. К захвату Джека-Потрошителя присоединяются военные и приказывают полицейским молчать об операции под страхом смерти: это дело высочайшей государственной важности. Кровавый убийца оказывается ученым, который разрабатывал секретную формулу для британской армии, и теперь созданное им средство превратило его в почти неуязвимого зверя и дало возможность уйти от возмездия. Через много лет он, продолжая эксперименты, объявляется в Мексике и вступает в противостояние уже с Вооруженными силами США. На этот раз сверхчеловеческие способности не уберегают его от гибели. Но это не конец: опасное вещество осталось и ждет своего часа. В наши дни его безжалостную силу разбудят члены группы «Событие», люди, привыкшие заниматься совсем другим – спасать жизни, а не подвергать их опасности…

Категория: Художественные

 
Назад Вперед