Безпечне місце - Анна Давнз

Автор: TTT22 от 14-04-2024, 21:18, просмотров: 7

0 Название: Безпечне місце (The Safe Place)
Автор: Анна Давнз / Anna Downes
Изд-во: «Vivat»
Год: 2021
К-во стр.: 368
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 19,17 Мб

Найочікуваніший дебют року за версіями PopSugar та Travel + Leisure
Нараз утративши роботу й житло, Емілі погоджується стати хатньою працівницею в Скотта Денні — успішного й харизматичного бізнесмена. З Лондона дівчина переїжджає до мальовничого, проте наче відірваного від решти світу маєтку у Франції. Нові обов’язки здаються їй доволі простими: допомагати Ніні, дружині Скотта, поратися по господарству й доглядати доньку Аврелію. Та Емілі відчуває, ніби від неї щось приховують. Аврелія то раптово кричить, то вчиняє пожежу, а відтак тижнями не розмовляє. Кажуть, що це через хворобу, але батьки дівчинки поводяться не менш загадково. Здається, Емілі потрапила в пастку і їй доведеться грати за правилами родини Денні, якщо вона хоче вижити…

Категория: Художественные

 

Проект "Розі" - Ґрем Сімсіон

Автор: TTT22 от 21-03-2024, 12:09, просмотров: 38

0 Название: Проект "Розі"
Автор: Ґрем Сімсіон
Серия:LOVE :)
Изд-во: Vivat
Год: 2016
Страниц: 320
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 11,63 Мб

Надзвичайно смішна історія, яка неодмінно поліпшить вам настрій. Розповідь ведеться від імені милого професора генетика, який, попри проблеми у спілкуванні, прагне зрозуміти — чи спроможний він покохати по-справжньому.

Категория: Художественные

 

На добраніч, Джун – Джіо Сара

Автор: TTT22 от 14-03-2024, 12:24, просмотров: 120

0 Название: На добраніч, Джун
Автор: Джіо Сара
Изд-во: Vivat
Год: 2021
Страниц: 288
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 11,97 Мб

Джун — серйозна й успішна банкірка, яка досягла професійного успіху завдяки витримці й непорушності. Коханню просто нема місця в її житті. Проте жінці дедалі важче підтримувати такий шалений ритм. Коли Джун дізнається, що в спадок від далекої родички Рубі отримала крамницю дитячих книжок, то відразу вирішує її продати. Утім у Сіетлі, куди вона вирушає, щоб організувати продаж, жінка натрапляє на інакше життя, без стресу і паніки, а також дізнається давні сімейні таємниці. Тож чи з’явиться в неї бажання, час і сила зберегти непримітну книжкову крамничку, побудовану ще 1940 року?

Категория: Художественные

 

Так сильно люблю тільки тебе. Так добре бути разом

Автор: TTT22 от 23-02-2024, 12:23, просмотров: 33

0 Название: Так сильно люблю тільки тебе. Так добре бути разом
Автор: Ютта Лангройтер
Иллюстратор: Штефані Дале
Изд-во: Х.: "Читаріум"
Год: 2019
Формат: pdf
К-во стр.: 2*32
Размер: 78 Мб
Язык: українська

В архіві 2 книжечки про сім’ю кроликів - чудові, трепетні, добрі та емоційні історії:
І — "Так сильно люблю тільки тебе"
ІІ — "Так добре бути разом"

Категория: Художественные

 

Мрії про Токіо - Еміко Джин

Автор: TTT22 от 23-02-2024, 11:54, просмотров: 30

0 Название: Мрії про Токіо
Автор: Еміко Джин (Emiko Jean)
Изд-во: Vivat
Год: 2023
Страниц: 352
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 11,92 Мб

Ідзумі Танака стала принцесою, яка замість пастельних суконь носить штани, зустрічається зі своїм колишнім охоронцем та має пса Тамаґочі з невідомим родоводом. Батько принцеси, кронпринц, теж зухвало відкидає імператорські правила і традиції, бо відновив стосунки з матір’ю Ідзумі. Пані Танака може спричинити кризу успадкування престолу, а ще вона феміністка, яка має радикальні погляди на збереження довкілля. І поки імператорський двір мріє про завершення цих стосунків, кронпринц оголошує, що має намір одружитися зі своєю американською коханою. Рада імператорського двору очікувано голосує проти. Ідзумі знає, як це — бути недостатньо хорошою для імператорського роду, тож вирішує домогтися благословення на шлюб. Та чи до снаги їй це? І чи не доведеться волелюбній принцесі заради щастя батьків відмовитися від своїх мрій і планів?

Категория: Художественные

 

Червоний записник – Софія Лундберґ

Автор: TTT22 от 21-02-2024, 16:14, просмотров: 22

0 Название: Червоний записник
Автор: Софія Лундберґ
Изд-во: К.: «Нора-Друк»
Год: 2020
Страниц: 304
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 10,5 Мб

У житті Доріс залишилися дві речі. Одна — її щотижнева розмова по скайпу з американською родичкою Дженні, інша — спогади, які вона записує, зазираючи у червоний записник, який отримала у подарунок від батька в дитинстві. Усі ці імена, які приходять і йдуть. Які розривають серце на шматки і змушують пролити сльози. Коханці та вороги… Записник — тоненька книжечка, де майже всі сторінки закреслені, але кожна з них відкриває нову пригоду.
«Червоний записник» — це історія, яка надихне читачів підсунути зручне крісло ближче до вогню, взяти до рук чашку какао і коробку серветок й отримати своє «хюґе» від читання.

Категория: Художественные

 

Кармен - Проспер Меріме

Автор: TTT22 от 20-02-2024, 12:28, просмотров: 24

0 Название: Кармен
Автор: Проспер Меріме/ Prosper Mérimée
Изд-во: #книголав
Серия:«Золота Полиця»
Год: 2018
К-во стр.: 112
Язык: українська, русский
Формат: pdf/djvu
Размер: 24,42 Мб

Проспер Меріме — французький драматург, новеліст, історик, етнограф і романіст, сенатор. Одним із найвідоміших його творів є новела «Кармен», яка розповідає про фатальне кохання баска Хосе до контрабандистки Карменсіти. Тут детально описані й розбійне життя, і звичаї та культура різних меншин та народностей Іспанії, і внутрішнє протистояння між обов’язком та пристрастю. Сюжет “Кармен” та образ героїні ліг в основу багатьох всесвітньо відомих музичних, художніх, кінематографічних творів, наприклад, Жорж Бізе написав за мотивами одну з найпопулярніших опер всіх часів!

Категория: Художественные

 

Повернення - Спаркс Н.

Автор: TTT22 от 20-02-2024, 12:20, просмотров: 26

0 Название: Повернення
Автор: Ніколас Спаркс
Изд-во: Vivat
Год: 2022
Страниц: 368
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 22,17 Мб

Військовий Тревор Бенсон ніколи не планував повертатися до затишного містечка Нью-Берн, але після поранення в Афганістані вирішив сховатися від усього світу в занедбаному будинку, який успадкував після смерті дідуся. Аж раптом знайомство із заступницею шерифа Наталі порушує душевний спокій Тревора. Проте, щойно розпочавшись, романтичні стосунки уриваються. Наталі щось приховує. Так само, як загадкова та похмура дівчина Келлі, яка мешкає у трейлері та може знати дещо про справжню причину смерті дідуся Тревора. Невпинне прагнення дійти правди відкриє чоловіку справжню суть не лише любові, а й прощення.
Адже для того, щоб рухатися вперед, іноді треба повернутися туди, де все почалося.

Категория: Художественные

 

Співуча пташка – Агерн Сесілія

Автор: TTT22 от 16-02-2024, 13:10, просмотров: 18

0 Название: Співуча пташка
Автор: Агерн Сесілія
Изд-во: Х.: «КСД»
Год: 2017
К-во стр.: 368
Формат:pdf/djvu
Размер: 22,43 Мб
Язык: українська

Ця зустріч поділила їхні життя на «до» та «після». Це була хвилина, в яку спалахнуло кохання… Лора була щаслива у своєму маленькому будиночку серед густого лісу. Тут вона знайшла спокій, тут приховано таємницю її родини. Та однієї миті все навколо змінилося — в її життя увійшло кохання. Соломон умів слухати і ловити звук, а вона мала дивовижний талант і чарівний голос. Чоловік впевнений: Лора стане справжньою зіркою, якщо поїде з ним! Він привозить кохану до гамірного Дубліна, та в багатолюдному місті вона задихається. Лора має обирати: слава, промені софітів і коханий чоловік поруч чи воля. Адже дика пташка може бути щасливою лише коли буде вільною…

Категория: Художественные

 

Жінки в замку – Джессіка Шеттак

Автор: TTT22 от 12-02-2024, 11:14, просмотров: 50

0 Название: Жінки в замку
Автор: Джессіка Шеттак
Изд-во: КМ-БУКС
Год: 2019
К-ть стр.: 392
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 14,69 Мб

Друга світова війна закінчилася, і Маріанна фон Лінґенфельс – удова німецького офіцера, організатора невдалого заколоту проти Гітлера – прагне дотримати обіцянку, що її дала чоловікові. Родовий замок у Баварії – колись пишна споруда, а тепер майже руїни – став прихистком для родин страчених чоловікових товаришів. Одного за одним вона рятує кілька дітей та дружин. Але незважаючи на те, що у них багато спільного, їхні світи надто різні та суперечливі. Кожна із трьох жінок занадто різна. У них різний біль, різні бажання, різне минуле, різні таємниці... Перед жінками та їхніми дітьми постають виклики тяжких повоєнних років; вони мусять примиритися зі своїм минулим та навчитися жити далі, тепер у новому світі їм доведеться шукати спільну мову під склепіннями зруйнованого замку. Ця історія драматична і пронизлива, це погляд на війну очима трьох жінок, це проживання наслідків пережитих подій, пошуки нових шляхів в житті, це побудова нового світу та пошуки кохання, віри і прощення.

Категория: Художественные

 
Назад Вперед