Саме час знову запалити зірки - Віржіні Ґрімальді

Автор: TTT22 от 20-07-2024, 15:24, просмотров: 9

0 Название: Саме час знову запалити зірки
Автор: Віржіні Ґрімальді / Virginie Grimaldi
Изд-во: Видавництво Старого Лева
Год: 2020
Стр.: 400
Формат: pdf, djvu
Размер: 16,19 Мб
Язык: Українська

Коли в тебе стільки боргів, що, здається, з них неможливо виплутатися, коли твоє благеньке родинне судно з двома доньками на борту не лише підтікає, а просто тоне — саме час їхати дивитися на північне сяйво. Анна — давно розлучена, заклопотана і втомлена від життя офіціантка — вирішує, що це найкраще рішення у момент найбільшої життєвої скрути. Три жінки вирушають у тривалу подорож, що змінила їх усіх. І вони долають шлях від цілковитого нерозуміння й відчуженості до справжньої близькості.

Категория: Художественные

 

P. S. Я кохаю тебе - Сесілія Ахерн

Автор: TTT22 от 17-07-2024, 16:00, просмотров: 11

0 Название: P. S. Я кохаю тебе
Автор: Сесілія Агерн
Изд-во: Вид-во «РМ»
Серия: «Авторська серія »
Год: 2020
Страниц: 432
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 27,48 Мб

Бестселер прославленої ірландки Сесілії Ахерн «P.S. Я люблю тебе» - сучасна історія про те, як любов виявляється сильніше смерті.
Втративши улюбленого чоловіка, тридцятирічна Голлі Кеннеді впадає у відчай, перестає виходити з дому, спілкуватися з людьми. І раптом отримує поштою пакет з листами: відкривати їх можна лише по одному на місяць, а написані вони тією самою людиною, розставання з якою приносить їй такі страждання. Виявляється, незадовго до смерті він вирішив допомогти їй жити далі. Кожного разу вона з нетерпінням чекає першого числа, щоб розкрити черговий конверт і, суворо дотримуючись настанов, зробити ще один крок, який повертає її до життя: купити нове плаття, взяти участь у конкурсі караоке, з'їздити на море. Джеррі допомагає Голлі подолати біль, знайти в собі мужність перестати жити минулим і рухатися вперед.

Категория: Художественные

 

Елізабет зникла - Емма Хілі

Автор: TTT22 от 9-07-2024, 11:29, просмотров: 13

0 Название: Елізабет зникла
Автор: Емма Хілі / Emma Healey
Изд-во: «Vivat»
Год: 2020
К-во стр.: 320
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 22,44 Мб

Мод — вісімдесятирічна жінка. І з кожним днем вона все менше пам’ятає про те, хто вона. Тому за нею доглядає донька Гелен. Різновид хвороби Альцгеймера стирає минуле Мод, як гумка. Тому вона пише записки, щоб не забути про дуже важливу справу. Те, що сталося в її юності. З її давньою подругою Елізабет. Мод не знає, куди вона зникла. Може, тому, що вона нікуди й не зникала? Чи її взагалі ніколи не було?.. Але Елізабет не єдина «загублена». Сестра Мод, Сьюкі, яка так само розчинилась у часі та просторі. Чи мають ці зникнення якийсь зв’язок? Чи це лише хвора уява старої жінки? Жінки, яка нічого не пам’ятає. Чи навпаки, тільки вона і пам’ятає все…

Категория: Художественные

 

Лист - Кетрін Г'юз

Автор: TTT22 от 1-07-2024, 09:29, просмотров: 18

0 Название: Лист
Автор: Кетрін Г'юз
Изд-во: КМ-БУКС
Год: 2018
Стр.: 320
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 19,67 Мб

Тіна Крейґ хоче втекти від жорстокого п’яниці-чоловіка. Вона тяжко працює, відкладаючи кожну копійку і мріючи про самостійне життя, а вільний вихідний проводить у благодійній крамниці ношеного одягу. В один із таких днів туди приносять костюм, у внутрішній кишені якого Тіна знаходить лист — у пожовтілому від часу, але нерозпечатаному конверті.
Рішення прочитати цей лист змінить її життя назавжди...

Категория: Художественные

 

Паперовий палац - М.К. Геллер

Автор: TTT22 от 21-06-2024, 11:50, просмотров: 18

0 Название: Паперовий палац
Автор: Міранда Ковлі Геллер
Изд-во: Вид-во «РМ»
Серия: «Суперроман»
Год: 2023
Страниц: 408
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 30,85 Мб

Погожого серпневого ранку Елеонора Бішоп купається у ставку неподалік Паперового палацу — сімейної літньої резиденції на Кейп-Коді. Пірнувши у воду, вона заново проживає пристрасну яскраву пригоду, що трапилася з нею напередодні ввечері, доки чоловік та мати безтурботно гомоніли з гостями… І тільки будинок бачив усе — цей мовчазний свідок знає найпотаємніші секрети Елеонори.
Елла оповідає історію, що охоплює двадцять чотири години та п’ятдесят років, історію зі світлим відтінком любові та гірким присмаком зради. Елла змушена зробити вибір — цього разу остаточний. Що обере вона — і яким тепер стане її життя?

Категория: Художественные

 

Любов славетних письменників у листах і в житті

Автор: TTT22 от 19-06-2024, 10:44, просмотров: 20

0
Название: Любов славетних письменників у листах і в житті
Составитель: Вітольд Кирилюк
Изд-во: «Криниця»
Год: 2008
К-во стр.: 496
Формат: pdf, djvu
Размер: 40,62 Мб
Язык: Українська, русский

Любов славетних письменників у листах і в житті: Збірник художньо-документальних нарисів ("Серця скоряються коханню")
Ця книга — про любов. У художній літературі — в прозі й поезії їй віддано чільне місце, і хай писано відомі твори багато літ тому, вони й нині читаються з незмінним інтересом. Бо високі почуття хвилюють нас віддавен, і багато в чому незбагненні й досі.
Як любили, переживали ці палкі, часами й трагічні миті письменники, як складалося їхнє особисте життя, хто давав їм натхнення у нелегкій праці, а часом доводив їх до відчаю, — цей потаємний досвід їхніх сердець просвітлить душі багатьох людей. Звичайно, значна кількість життєвих епізодів, збагачених мистецькою уявою, увійшло до прозових і поетичних творів. Але ж і багато що з особистого життя висповідано тільки у листах разом з цікавими роздумами про любов.

Категория: Художественные

 

Таємниця мого чоловіка - Ліян Моріарті

Автор: TTT22 от 8-06-2024, 15:01, просмотров: 26

0 Название: Таємниця мого чоловіка
Автор: Ліян Моріарті
Изд-во: КМ-БУКС
Год: 2016
К-во стр.: 384
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 16,70 Мб

...У наших долях є безліч таємниць, про які ми ніколи не дізнаємося... А деяким таємницям краще лишаться нерозкритими...
Сесилія Фіцпатрик, мати трьох доньок, упевнена, що знає про свого чоловіка все. Однак одного разу натрапляє на листа, написаного його рукою, з приміткою: розпечатати тільки по його смерті. Читати чи не читати? Які темні секрети приховував стільки років чоловік, що видавався таким простим і пересічним? І що робити з таємницею, яка, щойно випливе на світ, здатна зруйнувати життя багатьох родин?
"Таємниця мого чоловіка" - дотепний, захоплюючий роман з акцентом на складності взаємин, таємниці, прощення, довіру і кохання між близькими людьми. Ця книга для тих, хто любить повчальні історії про життя і взаємини всередині сім'ї.

Категория: Художественные

 

Вдалині - Ернан Діаз

Автор: TTT22 от 5-06-2024, 14:47, просмотров: 36

0 Название: Вдалині
Автор: Ернан Діаз
Изд-во: «Фабула»
Год: 2019
Страниц: 352
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 16,17 Мб

Дебютний роман Ернана Діаза — зворушлива й глибока оповідь про самоту, інакшість та пошуки рідної душі. Її головний герой, Гокан, юний іммігрант зі Швеції, опиняється в Каліфорнії й вирушає у подорож із наміром пішки перетнути континент, щоб знайти свого випадково загубленого брата.
Так починається його мандрівка, що триватиме ціле життя. Дорогою він зустріне природознавців, злочинців, релігійних фанатиків, індіанців — колоритних персонажів Америки часів золотої лихоманки. Трагічний випадок перетворить Гокана на злочинця й героя водночас, назавжди змінивши і його самого, і плин його історії.

Категория: Художественные

 

Ідеальна мати (The Perfect Mother)

Автор: TTT22 от 3-06-2024, 14:31, просмотров: 84

0 Название: Ідеальна мати (The Perfect Mother)
Автор: Еймі Моллой / Aimee Molloy
Изд-во: «Vivat»
Год: 2020
К-во стр.: 336
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 23,27 Мб

А чи ідеальні мами існують? А які вони??...
Бестселер The New York Times. Найкраща книжка року за версіями Kirkus та New York Public Library

У психологічному романі порушено проблеми сучасного материнства. У центрі уваги — долі жінок, які називають себе «травневими матусями» їхні малюки народилися саме цього місяця. Двічі на тиждень подруги збираються в парку й діляться своїми страхами та радощами. Одного вечора, поки діти перебувають із нянями, товариство зустрічається в місцевому барі, але щось іде не так - немовля матері-одиначки Вінні викрадають із будинку. Поліція ставить тривожні запитання, і приватне життя молодої жінки стає принадою для ЗМI.

Категория: Художественные

 

Гра в марблз - Сесілія Ахерн

Автор: TTT22 от 13-05-2024, 14:34, просмотров: 28

0 Название: Гра в марблз
Автор: Сесілія Ахерн
Изд-во: «РМ»
Серия: «Двоє ±1»
Год: 2018
Страниц: 384
Язык: українська
Формат: pdf/djvu
Размер: 21,50 Мб

«Гра в марблз» – роман про те, як звичайнісінькі наші рішення та вчинки іноді призводять до неймовірних наслідків, про те, що тільки зрозумівши когось іншого, ми по-справжньому зрозуміємо самих себе.
Побачивши загадкову колекцію кульок марблз, головна героїня роману, Сабріна, раптом зрозуміла, що зовсім не знає батька… її, здавалося б, спокійне життя раптово змінюється... Вона має всього один день, щоб зібрати воєдино минуле: їй доводиться шукати відповіді про людину, яку, як вона думала, вона знала, про людину, яка більше не може згадати свою власну історію, Сабріна розкриває набагато більші таємниці, ніж вона могла собі уявити. І виявляє, що іноді найближчих нам людей ми знаємо найменше.

Категория: Художественные

 
Назад Вперед