Таємниче життя письменників (La vie secrete des ecrivains)

Автор: TTT22 от 28-09-2022, 10:48, просмотров: 13

0 Название: Таємниче життя письменників (La vie secrete des ecrivains)
Автор: Ґійом Мюссо
Изд-во: Х.: «КСД»
Год: 2020
К-во стр.: 208
Формат: djvu
Размер: 2,53 Мб
Язык: українська

Письменник-початківець Рафаель утомився від відмов видавництв і тепер прагне лише одного: знайти свого кумира Натана Фоулза, видатного письменника-відлюдника. Рафаель вирушає на забутий богом острів Бомон. Сюди втік Натан кілька років тому. Причини зникнення письменника і досі залишаються невідомими. Та Рафаель вірить, що саме він розкриє таємницю Фоулза. Таку саму мету має і журналістка Матильда, яка теж прибула на Бомон. У неї є дивні світлини, що стосуються Фоулза. Тим часом на Бомоні стається вбивство — жінку знайдено розіп’ятою. Хтось наче попереджає, що ліпше не розкривати чужих таємниць. Бо інакше станеш їх частиною...
Старі гріхи відкидають довгі тіні

Категория: Художественные

 

Між небом і землею (Et si c’etait vrai...)

Автор: TTT22 от 26-09-2022, 15:32, просмотров: 20

0 Название: Між небом і землею (Et si c’etait vrai...)
Автор: Марк Леві
Изд-во: К.: «КСД»
ISBN: 978-617-12-6276-8
Год: 2020
К-во стр.: 240
Формат: djvu
Размер: 1,78 Мб
Язык: українська

Лорен жила звичайним життям. У буденних радощах та дрібних проблемах. Працювала в лікарні, допомагала людям. Доки одного разу не потрапила в жахливу аварію. Вона опиняється в комі, за крок від смерті та життя.
Артур — молодий архітектор. Він винаймає квартиру, планує щоденні справи. Одного дня хлопець зустрічає в помешканні молоду дівчину. Виявляється, вона — власниця квартири. Її звуть Лорен, і вона не розуміє, чому саме Артур бачить її...
А якщо Артур — остання нитка, яка не дає Лорен втратити себе десь між небом і землею? І лише його любов здатна повернути її до життя...

Категория: Художественные

 

Багряна королева (Книга 1)

Автор: TTT22 от 26-09-2022, 10:00, просмотров: 13

0 Название: Багряна королева (Книга 1)
Автор: Вікторія Авеярд
Изд-во: К.: «Наш Формат»
Год: 2017
К-во стр.: 332
Формат: djvu
Размер: 3,46 Мб
Язык: українська

Сімнадцятирічній Марі Барров усе життя не щастить. Вона народилася в радіоактивній пустці постапокаліптичного світу, до того ж у його найупослідженішому прошарку багряних. Її ось-ось відправлять на нескінченну війну, із якої більшість не повертається, та ще й найкращого друга не вдається порятувати від цієї долі. Мара не належить до панівної еліти з надприродними здібностями, вона надбала небезпечних ворогів, які впевнені: ця дівчина може зруйнувати усталений світовий лад. Несподівано для себе Мара опиняється у вирі політичних інтриг і таємного руху спротиву й незабаром розуміє, що саме вона може змінити хід історії. Вона ні в чому не може бути певною, крім того, що революція неминуча, а зрадити може кожен.

Категория: Художественные

 

Дім, де жевріє світло - Ельчін Сафарлі

Автор: TTT22 от 28-07-2022, 10:28, просмотров: 42

0 Название: Дім, де жевріє світло
Автор: Ельчін Сафарлі
Изд-во: «BookChef»/Форс Україна
ISBN: 978-617-7764-26-6
Год: 2020
Стр.: 288
Формат: pdf
Размер: 67,85 Мб
Язык: українська

Твори Ельчіна Сафарлі, сучасного азербайджанського письменника та журналіста, зовсім не схожі на інші. Вони пронизані, особливим теплом, любов’ю та життєвою мудрістю. Зокрема, книга "Дім, де жевріє світло" - складається з коротких листів люблячої бабусі до своєї онуки. Кожен лист - це маленька історія, сповнена щирістю та бажанням поділитись частинкою добра. Будь-яку книжку Е.Сафарлі можна розбирати на цитати:
«...я бачу в цих словах істину — вони про справжню любов, про любов на все життя, про те, що така любов насправді є. І щоб її відшукати, не треба нікуди їхати, достатньо повернути ключ у замку: обіймати міцно-міцно, радіти тому, що стрічаєш у новому дні, й уміти віднаходити спокій. Немов сидиш на березі липневого моря із заплющеними очима, але з відкритим серцем. Коли ти зустрінеш і пізнаєш себе, то зустрінеш і пізнаєш того, з ким захочеться заспівати улюблених пісень і заварити не одне горнятко кави».

Категория: Художественные

 

Дети блокады

Автор: VlaVasAf от 6-05-2022, 07:49, просмотров: 48

0
Название: Дети блокады
Автор:: Михаил Сухачев
Издательство: Детская литература
Год: 2012
Страниц: 252
Формат: fb2
Размер: 7,1 Мб
Язык: русский


Повесть рассказывает о блокаде Ленинграда в годы Великой Отечественной войны. С сентября 1941 по январь 1944 года фашисты каждый день по нескольку раз бомбили и обстреливали город. Более миллиона ленинградцев умерло от голода и холода, но они не сдавались, героически работая и перенося лишения. Герои книги, - дети блокадного Ленинграда тушили на чердаках зажигательные бомбы, ловили сигнальщиков-диверсантов, помогали людям выстоять. Любовь к Родине, стойкость, мужество, самоотверженность - вот главные черты этих ребят, благодаря которым они выдержали нечеловеческие испытания.

Категория: Художественные

 

В черных песках

Автор: VlaVasAf от 6-05-2022, 07:45, просмотров: 50

0
Название: В черных песках
Автор:: М. Симашко
Издательство: Воениздат
Год: 1959
Страниц: 96
Формат: pdf
Размер: 11,2 Мб
Язык: русский


В повести рассказывается о борьбе Красной Армии с басмаческими бандами в Средней Азии. В основе сюжета повести - рассказ о судьбе бывшего пастуха туркмена Чары Эсенова - молодого бойца отряда и его подвиге.

Категория: Художественные

 

В поисках цезия

Автор: VlaVasAf от 5-05-2022, 16:31, просмотров: 56

0
Название: В поисках цезия
Автор: Г. Марков
Издательство: Воениздат
Год: 1957
Страниц: 125
Формат: pdf
Размер: 12,6 Мб
Язык: русский


В книге болгарского писателя Георгия Маркова "В поисках цезия" рассказывается о разоблачении органами государственной безопасности и простыми людьми Болгарии преступной деятельности агентов иностранных разведок, пытающихся сорвать исследовательскую работу болгарских ученых в области медицины и противоатомной защиты и выкрасть секретные сведения оборонного характера.

Категория: Художественные

 

Весь Шерлок Холмс

Автор: shurapopov от 31-03-2022, 19:51, просмотров: 56

0 Весь Шерлок ХолмсНазвание: Весь Шерлок Холмс
Авторы: Артур Конан Дойл, Адриан Конан Дойл, Джон Диксон Карр
Объем: 2460 стр. 15 иллюстраций

Произведения, на которых мы выросли, – и произведения, совершенно нам незнакомые. Все, что написал о великом сыщике с Бейкер-стрит сам сэр Артур Конан Дойл – от классических повестей до небольших рассказов.

Категория: Художественные

 

Инспектор Лосев

Автор: shurapopov от 31-03-2022, 19:46, просмотров: 53

0 Инспектор ЛосевНазвание: Инспектор Лосев
Автор: Аркадий Адамов
Дата написания: 1975,1981
Объем: 1360 стр. 75 иллюстраций

В 1956 году была издана повесть Аркадия Адамова «Дело «Пестрых»»– первый советский детектив, благодаря которому возродился этот жанр в СССР. Одноименный фильм был одним из первых советских кинодетективов.

Категория: Художественные

 

Судьба по книге перемен

Автор: shurapopov от 31-03-2022, 15:58, просмотров: 55

0 Судьба по книге переменНазвание: Судьба по книге перемен
Автор: Татьяна Устинова
Дата написания: 2022
Объем: 290 стр. 5 иллюстраций

Маня Поливанова, она же известная писательница Марина Покровская, вынуждена помогать своей тете Эмилии, и это просто мука мученическая, потому что Эмилия – знаменитый экстрасенс, а Маня ни в какое ясновидение и колдовство решительно не верит! Однако тетины предсказания странным образом сбываются, проблемы ее клиентов решаются, чего нельзя сказать о самой ясновидящей: она погибает! Маня, обнаружив Эмилию убитой, берется отыскать преступника, но как это сделать, не имея ни дара ясновидения, ни талантов сыщика, ни даже надежных помощников? А впрочем, тетя говорила, что помощь непременно придет…

Категория: Художественные

 
Назад Вперед